MINISTRY Rental Service | Prenájom Techniky

 • » Firma MINISTRY Rental Service v americkej reklame

  dátum vloženia: 01.02.2013

  Už aj v USA majú možnosť diváci vidieť svetlá a lasery firmy MINISTRY a to vďaka novej reklame spoločnosti KIA. Po predošlých výborných skúsenostiach s firmou MINISTRY Rental Service z natáčania videoklipu pre Jay Z-ho, oslovila tá istá americká reklamná agentúra opäť náš tím.

  V novej reklame môžete vidieť plnofarebné 23W lasery a nové rotačné hlavy Sharp od firmy Clay Paky, ktoré vlastníme ako jediný na Slovensku. Ovládanie svetiel sme navrhli a použili cez time kód, ktorý zjednodušil celé natáčanie reklamy. Vďaka nemu bola dosiahnutá dokonalá synchronizácia hudby, svetiel, kamier a účinkujúcich.

  A tu si môžete pozrieť finálnu verziu reklamy, ktorá sa vysiela v americkej televízii a aj na MTV.

 • » Svetlá firmy MINISTRY Rental Service na ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT!

  dátum vloženia: 29.01.2013

  Svetlá firmy MINISTRY Rental Service ste mohli vidieť aj cez víkend v priamych prenosoch TV JOJ na semifinále súťaže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT a budete ich môcť vidieť aj na nedeľnom veľkom finále.

  Firma MINISTRY dodávala viac ako 70 rôznych inteligentných svetiel okrem iných to boli aj nové rotačné hlavy firmy CLAY PAKY-Sharpy ktoré boli svojím silným lúčom dominantné počas celého prenosu a ktoré vlastníme ako jediná firma na Slovensku, momentálne 40 kusov.

 • » TRANCEFUSION PRAHA 2012

  dátum vloženia: 09.01.2013

  FIRMA MINISTRY Rental Service v sobotu 29.9.2012 zastrešovala kompletné technické vybavenie už v poradí druhej veľkej tanečnej párty v Prahe po MAGNETIC Festivale to tentokrát bola veľká tranceová párty TRANCEFUSION na ktorej sa predstavili hviezdy ako Cosmic Gate, Kai Tracid, tyDi, Alex M.O.R.PH. a mnoho ďalších. Na tejto akcii MINISTRY Rental Service zabezpečovalo video vizualizácie, led obrazovky, svetelný dizajn, kompletné osvetlenie, kompletné ozvučenie a laserovú show.
  Pozrite si ako to vyzeralo v pražskom priemyslovom paláci.


Aktuálne na stránke: 006 ludí