MINISTRY Rental Service | Prenájom Techniky

 • » MINISTRY Rental Service na Zlatom Koncerte 2014 v Bratislave!

  dátum vloženia: 15.12.2014

  Firma MINISTRY Rental Service 4.decembra 2014 už druhý rok po sebe kompletne technicky zabezpečovala Zlatý Koncet ktorý sa konal v Národnom tenisovom centre v Bratislave.

  Na Zlatom koncerte naša firma dodávala LED obrazovky, Svetelné efekty, kompletný stage a úplne nový zvukový systém L'acoustics K2 ktorý vlastníme ako jediná firma na Slovensku!

   

  FOTOREPORT ZO ZLATÉHO KONCERTU TU >>>

 • » MINISTRY Rental Service technicky zabezpečovala TRANSMISSION 2014 v Prahe!

  dátum vloženia: 31.10.2014

  V sobotu (25.10.2014) sa v Prahe konala ďalšia edícia veľkolepej párty TRANSMISSION, na ktorej firma MINISTRY Rental Service zabezpečovala kompletné technické vybavenie!

  Na TRANSMISSION v Prahe ste mohli vidieť naše nové rotačné hlavy MARTIN MAC Viper Profile, ktoré dostali ocenenie najlepší spot na svete a ktoré vlastníme ako jediná firma na Slovensku, pričom v počte 30 kusov prevyšujeme aj všetky rentalové firmy v Čechách, okrem tejto novinky naša firma použila aj 64 kusov CLAY PAKY Sharpy a Sharpy Washmnožstvo ďalších rotačných hláv a svetelných efektov, ktoré tvorili celú scénu spoločne so 16-timi LASERMI.

  Na Transmission nechýbali ani naše LED Obrazovky rozmiestnené po celej o2 Aréne, súčasťou vizuálnej show bola aj naša Full HD LED obrazovka P3,9 Blackface, ktorá je absolútnou špičkou vo svete.

  Pozrite si ako to vyzeralo v Pražskej o2 Aréne.

  FOTOREPORT Z TRANSMISSION TU >>>

 • » MINISTRY Rental Service technicky zabezpečovala Letecké Dni SIAF 2014 na Sliači!

  dátum vloženia: 29.10.2014

  Firma MINISTRY Rental Service už tretí rok po sebe kompletne technicky zabezpečovala najväčšie letecké dni na Slovesku ktoré sa konali 30.8.-31.8. na letisku Sliač.

  Počas celých Leteckých dní sme zabezpečovali kompletné ozvučenie priestoru letiska v dĺžke 1,5km značky L'acoustics (Kara, ARCSII, SB218, SB28) a ozvučenie koncertového pódia aj zo zastrešením.

  Okrem ozvučenia sme dodávali kompletnú videoréžiu2 veľkoplošné LED obrazovky (7x4m) rozmiestnených po priestore letiska.

  Počas leteckých dni sa v Štátnej opere v Banskej Bystrici odovzdávali ceny Golden Wings 2014 kde naša firma dodávala 7,5x4m Full HD LED obrazovku a dve LED obrazovky (3x2m) P3,9 Blackface.

 • » MINISTRY Rental Service kompletne technicky zabezpečovala DOD 2014 v MARKÍZE!

  dátum vloženia: 03.09.2014

  Firma MINISTRY Rental Service 23.augusta 2014 v areáli TV Markíza v Záhorskej Bystrici už tretí rok po sebe kompletne technicky zabezpečovala DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ 2014 ktorý sa vysielal aj v priamom prenose na TV Markíza.

  Na DOD 2014 naša firma dodávala všetky 3 Stage vrátane hlavného stage-u s rozmermi až 21x12,5m! Na všetkých stageoch taktiež dodávala kompletné ozvučenie (L'acoustics), zvukové pulty (Yamaha CL1 a CL5), kompletné osvetlenie a Full HD LED obrazovky (P3,9 Blackface).

   

  FOTOREPORT Z DOD 2014 TU >>>

 • » MINISTRY Rental Service na troch najväčších festivaloch v Maďarsku!

  dátum vloženia: 25.08.2014

  Firma MINISTRY Rental Service už druhý rok po sebe dodávala časť svojej techniky na tri najväčšie festivaly v Maďarsku!

  SZIGET

  Naša firma dodávala na hlavný stage zvukový systém s celkovým výkonom 180kW (L'acoustics reprobedne: K1-SB,SB28 a zosilňovače) ale aj viac ako 100 svetelných efektov (60x CLAY PAKY Sharpy, MARTIN MAC Viper,...)

  BALATON SOUND a VOLT

  Naša firma firma dodávala na hlavný stage obidvoch festivalov časť svetelnej techniky.

  FOTOREPORT Z FESTIVALOV TU >>>

 • » MINISTRY Rental Service technicky zabezpečovala folklórny festival VÝCHODNÁ 2014!

  dátum vloženia: 17.07.2014

  MINISTRY Rental Service prvý júlový víkend (3-6.7.2014) zabezpečovala kompletné technické vybavenie najväčšieho folklórneho festivalu na Slovensku VÝCHODNÁ 2014!

  Na východnú naša firma dodávala kompletné ozvučenie, kompletné osvetlenie, LED obrazovky a support na všetky tri festivalové pódiá vrátane hlavného pódia z ktorého vysielala live prenos do celého Slovenska aj RTVS.

  FOTOREPORT Z VÝCHODNEJ TU >>>

 • » MINISTRY Rental Service s TEAM-om na TOP FESTE 2014!

  dátum vloženia: 16.07.2014

  Počas posledného júnového víkendu dodávala firma MINISTRY Rental Service svoju techniku aj na najväčší rockový festival na Slovensku - TOP FEST.

  Počas vystúpenia PAVLA HABERU a jeho skupiny TEAM na Hlavnom stage-i festivalu dodávala naša firma LED obrazovky, Laserovú show a Svetelné efekty. Celá ich show bola naprogramovaná cez TIMECODE

 • » MINISTRY Rental service na priamom prenose SLOVENKA ROKA 2014!

  dátum vloženia: 09.07.2014

  Firma MINISTRY Rental Service zabezpečovala 22.júna 2014 v Slovenskom Národnom Divadle kompletné technické zabezpečenie galavečera SLOVENKA ROKA 2014 ktoré v priamom prenose odvysielala RTVS.

  Na Slovenku roka naša firma dodávala kompletné osvetlenie, kompletné ozvučenie (L'acoustics), zvukové pulty (YAMAHA CL5 a YAMAHA CL1) a LED obrazovku (P3,9 Blackface) ktorá mala dokopy rozlíšenie viac ako 4K a bola ovládaná našimi operátormi pomocou softvéru CATALYST!

  FOTOREPORT ZO SLOVENKY ROKA TU >>>

 • » Svetlá a LED Obrazovky MINISTRY Rental Service na X FACTOR-E!

  dátum vloženia: 27.05.2014

  Svetlá a LED obrazovky firmy MINISTRY Rental Service ste opäť mohli vidieť v televízií, tentokrát v ČESKO-SLOVENSKOM X FACTOR-E v priamych prenosoch TV JOJ a TV PRIMA.

  Firma MINISTRY dodávala kompletné svetelné vybavenie celej scény a našu novú LED obrazovku P3,9 Blackface ktorá je absolútnou špičkou medzi LED obrazovkami vo svete.

 • » MINISTRY Rental Service už po piatykrát na MAGNETIC Festivale v Prahe!

  dátum vloženia: 26.05.2014

  V stredu 7.5.2014 sa v Prahe konala ďalšia edícia veľkolepého MAGNETIC Festivalu, kde firma MINISTRY Rental Service už po piatykrát zabezpečovala kompletné technické vybavenie vrátane osvetlenia, ozvučenia, led obrazoviek, laserov, svetelného dizajnu a video vizualizácií.

  Na MAGNETIC festival dodávala naša firma viac ako 200 svetelných efektov a viac ako 200m2 LED Obrazoviek mimo iných aj našu novú LED obrazovku P3,9 Blackface ktorá je absolútnou špičkou medzi LED obrazovkami vo svete.

  Na Magneticu ste mohli vidieť aj naše nové rotačné hlavy MARTIN MAC Viper Profile, ktoré dostali ocenenie najlepší spot na svete a ktoré vlastníme ako jediná firma na Slovensku, pričom v počte 30 kusov prevyšujeme aj všetky rentalové firmy v Čechách, okrem tejto novinky naša firma použila aj CLAY PAKY Sharpy a Sharpy Wash a množstvo ďalších rotačných hláv a svetelných efektov.

   


  FOTOREPORT Z MAGNETIC FESTIVALU TU >>>

« Novšie | Staršie »

Aktuálne na stránke: 005 ludí