MINISTRY Rental Service | Prenájom Techniky

 • » MINISTRY Rental Service na TRANCEFUSION ''Power of Elements'' v Prahe!

  dátum vloženia: 28.04.2014

  Firma MINISTRY Rental Service v sobotu 19.4.2014 opäť zastrešovala kompletné technické vybavenie hlavného stage-u na veľkej tranceovej párty TRANCEFUSION v Prahe na ktorej sa predstavili hviezdy ako Ferry Corsten, John O’Callaghan, Aly & Fila a ďalší.

  Na tejto akcii firma MINISTRY Rental Service zabezpečovala komplet led obrazovky, svetelný dizajn, kompletné osvetlenie, kompletné ozvučenie - L’acoustics, laserovú show a konštrukčný oblúk s priemerom až 20m.

  Na Trancefusion ste mohli vidieť aj naše nové rotačné hlavy MARTIN MAC Viper Profile, ktoré dostali ocenenie najlepší spot na svete a ktoré vlastníme ako jediná firma na Slovensku, pričom v počte 30 kusov prevyšujeme aj všetky rentalové firmy v Čechách, okrem tejto novinky naša firma použila aj CLAY PAKY Sharpy a Sharpy Wash a množstvo ďalších rotačných hláv a svetelných efektov.

  Pozrite si ako to na TRANCEFUSION vyzeralo.


  FOTOREPORT Z TRANCEFUSION TU >>>

 • » MINISTRY Rental Service na prvej TRANSMISSION na Slovensku!

  dátum vloženia: 18.03.2014

  V sobotu (15.3.2014) sa v Bratislave konala prvá edícia veľkolepej párty TRANSMISSION na Slovensku, okrem toho, že firma MINISTRY of FUN sa spolu s agentúrou VIVIEN podielala na organizácií celého projektu.

  MINISTRY Rental Service zabezpečovala kompletné technické vybavenie celej akcie!

  Po prvýkrat na TRANSMISSION v Bratislave predstavila svoje nové rotačné hlavy MARTIN MAC Viper Profile, ktoré dostali ocenenie najlepší spot na svete a ktoré vlastníme ako jediná firma na Slovensku, pričom v počte 30 kusov prevyšujeme aj všetky rentalové firmy v Čechách, okrem tejto novinky naša firma použila aj 64 kusov CLAY PAKY Sharpy a Sharpy Wash a množstvo ďalších rotačných hláv a svetelných efektov, ktoré tvorili celú scénu spoločne so 16-timi LASERMI.

  Na Transmission nechýbali ani naše LED Obrazovky rozmiestnené po celej Slovnaft Aréne, súčasťou vizuálnej show bola aj naša nová Full HD LED obrazovka P3,9 Blackface, ktorá je absolútnou špičkou medzi LED obrazovkami vo svete.

  Pozrite si ako to vyzeralo v Bratislavskej SLOVNAFT Aréne:

   

  PRVÁ ČASŤ FOTOREPORTU Z TRANSMISSION TU >>>

  DRUHÁ ČASŤ FOTOREPORTU Z TRANSMISSION TU >>>

  TRETIA ČASŤ FOTOREPORTU Z TRANSMISSION TU >>>

 • » TRANSMISSION - prvý krát na Slovensku

  dátum vloženia: 17.03.2014

  V sobotu 15. marca 2014 sa v Bratislave v Slovnaft Aréne uskutočnila najväčšia indoor tanečná akcia v strednej a východnej Európe - legendárna Transmission!

  Spektakulárnu výpravnú show na Slovensko priniesla značka Screamland!, za ktorou hrdo stoja známe firmy Ministry of Fun a Vivien

  Kompletné technické vybavenie zabezpečovala naša firma MINISTRY RENTAL SERVICE!

  Po vypredanom a veľmi úspešnom desiatom pokračovaní v domovskej pražskej O2 Arene vyráža Transmission do sveta. Fantastickú atmosféru doplnenú o svetové DJ-ské mená a špičkovú techniku zažilo na vlastnej koži už veľké množstvo fanúšikov elektronickej scény.

  Transmission, ktorá je známa pre svojenádherné lasery a špeciálne efekty vás vezme na celonočnú magickú cestu, kde svetové DJ-ské špičky a všetci návštevníci vytvoria jedinečnú atmosféru plnú eufórie. Transmission sa líši od ostatných akcií aj tým, že má na každú edíciu špeciálnu tému, ku ktorej sa viaže príbehová línia celého večera. Návštevníci sa tak vydávajú na dobrodružnú cestu, v Bratislave sa môžu tešiť na vstup do “The spiritual gateway”.

  Tento doposiaľ najúspešnejší koncept je hudobnou a párty udalosťou, ktorú fanúšikom top akcií netreba predstavovať. 15. marca 2014 ste mohli zažiť naplno party s menami MARKUS SCHULZ, ALY & FILA, ORJAN NILSEN, UMMET OZCAN, RANK1, NIFRA a PICO (warm up).

  FOTO Z AKCIE >>>>

 • » MINISTRY Rental Service už po štvrtýkrát na MAGNETIC Festivale v Prahe!

  dátum vloženia: 08.01.2014

  V piatok 20.12.2013 sa v Prahe konala ďalšia edícia veľkolepého MAGNETIC Festivalu, kde firma MINISTRY Rental Service už po štvrtýkrát zastrešovala kompletné technické vybavenie vrátane osvetlenia, ozvučenia, led obrazoviek, laserov, svetelného dizajnu a video vizualizácií.

  Na MAGNETIC festival dodávala naša firma viac ako 200 svetelných efektov a viac ako 200m2 LED Obrazoviek mimo iných aj našu novú LED obrazovku P3,9 Blackface ktorá je absolútnou špičkou medzi LED obrazovkami vo svete.

  Na festivale vystúpili hviezdy ako Afrojack, Laidback Luke, Quintino, Dyro a mnoho ďalších.


Aktuálne na stránke: 019 ludí