MINISTRY Rental Service | Prenájom Techniky

 • » MINISTRY Rental Service na Národnom štadióne vo Varšave!

  dátum vloženia: 12.11.2015

  Firma MINISTRY Rental Service dodávala svoje LED obrazovky na oslavy 25 výročia firmy INTER CARS ktorá sa konala 19.9.2015 na Národnom futbalovom štadióne vo Varšave!

  Súčasťou vizuálnej show bolo 160m2 našej novej Outdoorovej LED obrazovky P6,6 a 70m2 LED obrazovky P3,9 Blackface ktorá sa pohybovala po celej scéne vďaka pohyblivým motorom.

  Na oslavách vystúpila skupina Roxette a mnoho ďalších!

  FOTOREPORT Z VARŠAVY TU >>>

 • » MINISTRY Rental Service na otvorení CITY ARENY v Trnave!

  dátum vloženia: 03.09.2015

  V sobotu (22.08.2015) sa v Trnave konal slávnostný ceremoniál k otvoreniu štadióna CITY ARENA, na ktorom firma MINISTRY Rental Service dodávala kompletné osvetlenie, kompletné ozvučenie (L'acoustics) a stage!

  Na otváracom ceremoniále bolo použitých celkovo až 562 svetelných jednotiek ovládaných cez DMX, z toho až 280 rotačných hláv vrátane našich úplne nových rotačných hláv CLAY PAKY Mythosktoré vlastníme ako jediná firma vo východnej Európe v počte 50 kusov!

  FOTOREPORT Z CEREMONIÁLU TU >>>

 • » MINISTRY Rental Service na festivale SZIGET 2015!

  dátum vloženia: 24.08.2015

  Firma MINISTRY Rental Service dodávala techniku aj na najlepší veľký festival v Európe - SZIGET, ktorý sa konal 10-17.augusta v Budapešti.

  Na SZIGETE sme zabezpečovali kompletné technické vybavenie tanečného stanu TELEKOM ARÉNA vrátane osvetlenia, ozvučenia, led obrazoviek, laserov, svetelného dizajnu a video vizualizácií..

  V TELEKOM Aréne ste mohli vidieť aj naše úplne nové rotačné hlavy CLAY PAKY Mythosktoré vlastníme ako jediná firma vo východnej Európe v počte 50 kusov, nechýbali ani naše LED Obrazovky rozmiestnené po celej tanečnej aréne, súčasťou vizuálnej show bola aj naša nová Outdoorova LED obrazovka P6,6, ktorú sme prvýkrát použili na Hlavnom stage-i ULTRA EUROPE 2015 v júli.

   

  FOTOREPORT ZO SZIGETU TU >>>

 • » MINISTRY Rental Service na ULTRA EUROPE 2015!

  dátum vloženia: 16.07.2015

  Firma MINISTRY Rental Service dodávala svoju techniku aj na festival ULTRA EUROPE 2015, ktorý sa konal 10-12.júla v Chorvátskom Splite.

  Na Hlavnom Stage-i sme počas celého festivalu zabezpečovali kompletnú video réžiu a dodávali sme viac ako 360m2 novej LED obrazovky P6,66 ktorá je momentálne absolútnou špičkou medzi LED obrazovkami na vonkajšie použitie.

  Okrem LED obrazoviek naša firma dodávala na Hlavný Stage aj svoj zvukový systém od L'acoustics (K2,KARA,SB18,SB28,LA8 racks) v celkovom počte viac ako 60 reprobední!

   

  FOTOREPORT Z ULTRA EUROPE TU >>>

 • » MINISTRY Rental Service na priamych prenosoch MISS Slovensko 2015 a Tanec Snov!

  dátum vloženia: 27.04.2015

  Firma MINISTRY Rental Service zabezpečovala 24.apríla 2015 v INCHEBA EXPO Arene v Bratislave technické vybavenie galavečera MISS SLOVENSKO 2015 ktoré v priamom prenose odvysielala TV JOJ.

  Na MISS Slovensko 2015 naša firma dodávala kompletné efektové a scénické osvetlenie (celkovo 274 svetelných jednotiek z toho 123 rotačných hláv)kompletné ozvučenie (L'acoustics - K2 a Kara), zvukové pulty (YAMAHA), časť LED obrazoviek, kompletný konštrukčný support s hmotnosťou 3,8 tony a celý svetelný a video dizajn ovládali naše pulty GrandMa 2 Full Size a GrandMa 2 Light.

  Okrem MISS SLOVENSKO 2015 ste mohli techniku z MINISTRY Rental Service vidieť aj na všetkých nedeľných live prenosoch TANCA SNOV ktorý sa vysielal na TV JOJ a na ktorom naša firma zabezpečovala kompletné efektové a scénické osvetleniečasť LED obrazoviek.


  FOTOREPORT Z MISS SLOVENSKO 2015 TU >>>

 • » TRANCEFUSION v Prahe opäť pod taktovkou MINISTRY Rental Service!

  dátum vloženia: 08.04.2015

  Firma MINISTRY Rental Service v sobotu 4.4.2015 zabezpečovala kompletné technické vybavenie dvoch veľkých stage-ov (Main stage a Clasic stage) na veľkej tranceovej párty TRANCEFUSION v Prahe na ktorej sa predstavili hviezdy ako Andrew Rayel, Orjan Nilsen, Pure NRG, Richard Durand a mnoho iných.

  Na tejto akcii firma MINISTRY Rental Service zabezpečovala kompletné osvetlenie, kompletné ozvučenie - L’acoustics, led obrazovky, svetelný dizajn, video vizualizácie a laserovú show - len tak pre zaujímavosť, celú techniku museli odviezť do Prahy až 3 kamióny!

  Na Trancefusion ste mohli počuť aj náš úplne nový zvukový systém L'acoustics K2 ktorý vlastníme ako jediná firma na Slovensku! 

  FOTOREPORT Z TRANCEFUSION TU >>> 


 • » Multimediálna show firmy MINISTRY Rental Service na MALEDIVÁCH!

  dátum vloženia: 16.03.2015

  Firma MINISTRY Rental Service od roku 2013 zabezpečovala už piatu akciu na ostrovoch MALEDIVY.

  Naposledy zabezpečovala kompletnú Multimediálnu show v rámci osláv nového roku 2015, celkovo naša firma dodávala 11 laserov, 7 projektorov na mapping, vodnú stenu vysokú až 12m, kompletné ozvučenie - L’acoustics a svetelné efekty.

  Pozrite si časť silvestrovskej show!

 • » MINISTRY Rental Service už po šiestykrát na MAGNETIC Festivale v Prahe!

  dátum vloženia: 13.01.2015

  V piatok 19.12.2014 sa v Prahe konala ďalšia edícia veľkolepého MAGNETIC Festivalu, kde firma MINISTRY Rental Service už po šiestykrát dodávala kompletné technické vybavenie vrátane osvetlenia, ozvučenia, led obrazoviek, laserov, svetelného dizajnu a video vizualizácií.

  Na MAGNETIC festival dodávala naša firma viac ako 200 svetelných efektov a viac ako 200m2 LED Obrazoviekako našu novinku sme predstavili úplne nový zvukový systém L'acoustics K2 ktorý vlastníme ako jediná firma na Slovensku!

   

  FOTOREPORT Z MAGNETIC FESTIVALU TU >>>

« Novšie | Staršie »

Aktuálne na stránke: 008 ludí