MINISTRY Rental Service | Prenájom Techniky

 • » MINISTRY Rental Service vlastní 1200m2 LED obrazoviek, z toho až 520m2 úplne novej outdoorovej LED obrazovky z jednej série.

  dátum vloženia: 19.01.2021

  Úpnou novinkou na našom sklade je nová outdoorová LED obrazovka P4,8 a P3,9 ktorá je stavaná pre vonkajšie použitie, odolná voči dažďu a so svietivostou až 4700cd/m2 dokáže zobrazovať veľmi kvalitný a kontrastný obraz aj na silnom slnku a je vhodná pre festivaly a rôzne open air podujatia. Vďaka obnovovacej frekvencii 3000hz je ideálna aj pre použite na TV prenosy alebo pre situácie kedy sníma LED obrazovku kamera a to bez nežiadúceho blikania. Všetky moduly majú blackface (čierne) diódy, ktorých najväčšou výhodou oproti klasickým diódam je, že dokážu veľmi dobre zobrazovať čiernu a to umožňuje zobraziť vysoký kontrastný pomer ktorý prináša živé a sýte farby. Moduly sú menej reflektívne, čo znamená že odrážajú minimálne množstvo dopadajúceho svetla a LED obrazovka bude veľmi dobre zobrazovať aj tmavé odtiene. Vďaka týmto parametrom dokáže táto LED obrazovka ponuknúť aj počas denného svetla kvalitu obrazu poravnateľného s OLED panelmi, ale s podstatne väčším kontrastom a intenzity bielej. Pre veľkoformátové LED obrazovky sú ideálne moduly s rozmermy 0,5m x 1m ktoré sa ale dajú kombinovať aj so štandartnými rozmermi modulov 0,5m x 0,5m. Všetky moduly majú uhlovací zámkový systém s uhlami -5°, -2.5°, 0°, 2.5°, 5°  takže sa dajú poskladať do vnútorného aj vonkajšieho uhla podľa potreby zakáznika.

  LED P 4.8 black face - OUTDOOR Curve lock
  0.5m x 1m - 300m
  0.5m x 0.5m - 100m

  LED P 3.9 black face - OUTDOOR Curve lock
  0.5m x 0.5m - 120m 

  Celkovo firma MINISTRY Rental Service vlastní až 520m2 týchto nových outdoorových, uhlovacích LED obrazoviek a to všetky z jednej série pri ktorej garantujeme rovnakú farebnosť.

« Novšie | Staršie »

Aktuálne na stránke: 006 ludí