MINISTRY Rental Service | Služby

 • » Tanečné párty

  MINISTRY RENTAL zabezpečuje technické vybavenie pre tanečné párty všetkých rozmerov v rôznych častiach Európy už dlhé roky. Nechýbajú také názvy ako MAGNETIC FESTIVAL, TRANCEFUSION, TRANSMISSION a také mená ako TIESTO, AVICII, HARDWELL, PAUL VAN DYK a iný.

  Pre viac informácii kliknite sem >>>>

 • » Firemné akcie

  MINISTRY RENTAL zabezpečuje pre firmy rôzne spoločensko - prezentačné akcie a eventy, ktoré spropagujú a odprezentujú vašu spoločnosť či výrobok v najlepšom svetle a kvalite.

 • » Konferencie

  Naša spoločnosť MINISTRY RENTAL zabezpečila viacero konferencií či seminárov aj po technickej alebo aj po organizačnej stránke. Okrem technického zabezpečenia vieme zabezpečiť exkluzívny a moderný priestor s kapacitou viac ako 1000 ľudí aj s občerstvením.

 • » Módne prehliadky

  Módne prehliadky patria tiež do nášho portfólia a rovnako aj súťaže krásy, ktoré sú organizované národne, či medzinárodne. Vieme zabezpečiť celkový support od techniky, cez priestor až po technickú prípravu pre televízne vysielanie.

 • » Televízia

  Okrem spolupráce s rôznymi televíziami na rôznych projektoch sme viac krát zabezpečovali nahrávanie hudobných či reklamných klipov doma i v zahraničí a rovnako sme sa podieľali aj na živých prenosoch hudobných či zábavných relácií.

 • » Koncerty

  MINISTRY RENTAL zabezpečila množstvo koncertov Slovenských a aj zahraničných interpretov. Poskytujeme kompletný technický support vrátane pódií. Na základe vašich požiadaviek vieme pripraviť všetko čo požadujete. Naše služby využili také mená ako INNA, Alexandra Stan, Dara Rolins, Rytmus, Ego, Polemic a ďalší.

 • » Turné

  Niekoľko hviezd využilo služby MINISTRY RENTAL a spoľahlo sa na našu profesionalitu, flexibilitu a maximálnu technickú vybavenosť. Medzi hviezdami nechýbal ani PaĹo Habera so skupinou TEAM, ktorej sme zabezpečovali medzinárodné turné.

 • » Iné

  MINISTRY RENTAL okrem už spomenutých služieb zabezpečuje rôzne iné aktivity a služby, ktoré si viete predstaviť pre realizáciu vašich projektov či snov. Do portfólia patrí aj nasvecovanie budov či objektov na oblohe, projekcia na vodnú stenu, návrh scén, vizualizácia scén 3D softvérom, kompletné technické a architektonické navrhnutie vášho klubu, diskotéky, koncertnej haly či iného priestoru. Tých služieb, ktoré ponúkame je veľa a ideálne je vždy stretnutie, kde nám predstavíte vaše nápady a my prinesieme profesionalitu a skúsenosti do jeho riešenia.

Aktuálne na stránke: 014 ludí