MINISTRY Rental Service | Spoločnosť

Firma MINISTRY Rental Service pôsobí na trhu už viac ako 25 rokov a ponúka jedinečné a originálne show a zážitky.


Ministry Rental Service je už štvrťstoročie v popredí poskytovania špičkových riešení a prenájmu techniky na hudobné podujatia, firemné akcie, festivaly, koncerty a iných akcií po celom svete.

Sme hrdí na naše rozsiahle skúsenosti, globálny dosah a jedinečnú možnosť vďaka našej špičkovej technike premeny udalostí na mimoriadne zážitky.
Mnohokrát sme boli priekopníci v zavádzaní nových technológií a stále sa spoliehame na to a zlepšujeme sa.
 
 
MINISTRY RENTAL SERVICE v skratke:
 
1. 25 rokov dokonalosti: S našou dlhoročnou históriou trvajúcou viac ako dve desaťročia prinášame bohaté odborné znalosti a hlboké pochopenie jedinečných potrieb našich zákazníkov na celom svete.
 
2. Globálny dosah: Naše služby presahujú hranice a prinášajú naše odborné znalosti našim zákazníkom a návštevníkom po celom svete. Či už plánujete udalosť v srdci rušného mesta alebo na pokojnom a odľahlom mieste, máme pre vás všetko. Počas svojho pôsobenia zabezpečovala technické vybavenie takmer po celej Európe ale aj v Austrálií, Thajsku, Spojených Arabských Emirátoch či na Maledivách.
 
3. Špičková technológiaPozdvihnite svoje podujatia pomocou nášho najmodernejšieho vybavenia. Predovšetkým sme hrdí na to, že vlastníme obrovský inventár, ktorého obsahom je 1340 m2 LED obrazoviek512 inteligentných svetelných efektovviac ako 25 plnofarebných laserov, ktoré zaisťujú vizuálne ohromujúci a pôsobivý zážitok pre vaše publikum. Nesmieme opomenúť, že vlastníme top svetovými interpretmi najoceňovanejší zvukový systém od špičkovej firmy L 'Acoustics (sme certifikovaný spoločnosťou L’Acoustics a vlastníme systémy K1, K2, K3 a KARA).
 
4. Riešenia na mieru: Uvedomujeme si, že každé podujatie je jedinečné, a preto ponúkame prispôsobiteľné riešenia, ktoré spĺňajú vaše špecifické požiadavky. Náš špecializovaný tím s vami úzko spolupracuje, aby sme zabezpečili bezproblémové a nezabudnuteľné podujatie.
 
5. Referencie: Zo stoviek referencií môžeme spomenúť Imagine Dragons, Martina Garrixa, Hardwella, Armina Van Buurena, TiestoUltra festival Croatia 2019, Lovestream festival 2023 - najväčší stage na Slovensku, Sziget festival 2018, Magnetic, Transmission, Techmission, Hardmission a veľa koncertov a akcií v O2 aréne v Prahe, všetky akcie Oktagon MMA, mnoho ďalších koncertov, veľké firemné akcie ako napríklad spoločnosť ŠKODAKIA a rôzne súkromné párty, športové akcie a iné eventy.

 

Prečo MINISTRY RENTAL SERVICE?
 
Spoľahlivosť:
S 25. rokmi praxe v tomto odvetví sme si vybudovali povesť spoľahlivosti a profesionality. Môžete nám veriť, že dodáme event včas, zakaždým a v perfektnej kvalite.
 
Komplexná podpora:
Od konceptu až po realizáciu je tu náš tím, aby poskytoval komplexnú podporu a zabezpečil, že vaše podujatie prekročí očakávania.
 
Záväzok k dokonalosti:
Náš záväzok k dokonalosti je nespochybniteľný. Snažíme sa nielen splniť, ale aj prekonať vaše očakávania, vďaka čomu budú vaše eventy a naše služby skutočne jedinečné, originálne a na profesionálnej úrovni. Vy alebo aj vaši klienti neostanú bez pozitívnych emócií a zažitkov.
 
 
Vyskúšajte možnosti služby Ministry Rental Service a začnite našu úspešnú spoluprácu.
 
Neváhajte nás kontaktovať na náš e-mail alebo telefón, aby sme prediskutovali, ako môžeme prispieť k úspechu vašich nadchádzajúcich podujatí.
 
Ďakujeme, že považujete Ministry Rental Service za svojho dôveryhodného partnera a tešíme sa na príležitosť spolupracovať s vami.

 

Firma MINISTRY RENTAL SERVICE vždy napredovala a sledovala svetové trendy v oblasti techniky a je tomu tak aj teraz, kedy v našom portfóliu nechýbaju najnovšie svetelné efekty od renomovaných výrobcov ako sú CLAY PAKY, MARTIN či ROBE, najnovší zvukový systém od L'acoustics, indoor a outdoor LED OBRAZOVKY s Ultra HD rozlíšením ale aj multimediálne laserové show.

 

ministry rental service

 

Certifikáty:

certifikat1

certifikat2

certifikat3

certifikat4

certifikat5

certifikat6

certifikat7

Aktuálne na stránke: 005 ludí